درباره
صنایع برودتی فریدونی

ارتباط با ما محصولات ما

صنایع برودتی فریدونی، ارائه دهنده خدمات مشاوره، طراح و مجری تجهیزات فروشگاهی با بیش از 5 دهه فعالیت و سال ها تجربه در پروژه های داخلی از جمله: فروشگاه های زنجیره ای، سوپر پروتئین ها، قنادی و کافه نان ها و… می باشد. تمامی دستاوردهای ما حاصل تجربه و تخصص تیم ما بوده است.

همچنین صنایع برودتی فریدونی طراح و مجری سیستم های برودتی و طراحی و اجراء دکوراسیون داخلی برای فروشگاههای زنجیره ای، هایپر مارکت ها، مگامال ها، رستوران ها، کافی شاپ ها، قنادی ها و… می باشد .

ما همواره در تلاش هستیم  که تمام مزیت های ممکن شامل خرید با بهترین قیمت ، دسترسی به تنوع کاملی از محصولات، تحویل سریع، خدمات قبل و پس از فروش، ضمانت کالا و… برای مشتریان فراهم کرده تا آنان با آرامش خیال خرید خود را انجام دهند.

برخی از مشتریان ما

گروه صنایع برودتی فریدونی بر این باور هستند که ، “بزرگترین دارایی مشتریان ما هستند و  با هر مشتری طوری رفتار می کنیم که انگار تنها مشتری ماست . “

مشتری مداری یک اصل اولیه در صنایع برودتی فریدونی می باشد. با توجه به نیاز هر یک از مشتریان ، هر نوع محصولی را که انتخاب کنند به بهترین شکل طراحی و در دسترس آنها قرار میگیرد .

در اینجا قصد داریم تا برخی از پروژه ها و مشتریانی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم ، معرفی نماییم.

دیدن پروژه ها

پروژه های ما

خدمات به مشتری یک بخش نیست، یک نگرش است. از همین رو تمام پروژه هایی که به ما محول می شود در راستای نحوه عملکرد ما بوده است . این روش به ما قدرت می دهد تا با گامی بلند در عرصه کسب و کار پروژه های بزرگ و عظیم را اجرا کرده و پیشرفت و نوآوری را به مشتریان خود هدیه بدهیم .